Ana Sayfa Kurumsal Hizmetler Üretim Kalite İletişim

Üretim

Üretim

» Departmanlar
» İş Akışı
» Makina Parkı

Departmanlar

BASKI ÖNCESİ

Grafik Tasarım

Tasarımı yapılacak işler, Grafik Tasarım depertmanımızda amacına uygun olarak hazırlanmaktadır. Apple Mac bilgisayar sistemi ile en güzel tasarımları müşterilerine sunmayı amaçlar. Ayrıca 3D modellememiz ile hayallerinizi görsele çeviriyoruz.


Ambalaj Tasarım, 3D Modelleme ve Prototip Yapımı

Ürünlere en iyi ambalaj çözümü sunabilmek için ambalaj tasarım departmanımızda çok hassas çalışma yapılarak yenilikçi çözümler sunmaktayız. CNC kontrollü numune kesim plotter makinemiz ile prototip üreterek müşterilerin onayına sunulur.

BASKI

Müşterilerimizden gelen çalışmaların numune kontrolleri yapıldıktan ve müşteri onayı alındıktan sonra 90X126- 4 renk veya 100X140-5 renk baskılar için gerekli montajlar yapıldıktan sonra film alınır ve filmden baskı kalıpları hazırlanır.
Baskı öncesi departmanlarda hazırlığı yapılan işlerin baskısı 90X126 – 4 renkli, 100X140-5 renkli makinalarımızla işin hassasiyetine uygun gerekli kontroller ve prosesler uygulanarak baskı yapılır.
Baskı üzerine uygulanacak olan dispersiyon ve U.V lak uygulamaları da baskı sırasında veya sonrasında yapılır.

BASKI SONRASI

Selefon Kaplama ve Varak Baskı

Ürünün cinsine ve müşteri talebine göre, 140 cm e kadar parlak veya mat selefon, varak vb. uygulamalar yapılır.

Laminasyon

Oluklu laminasyonlu bir ürün ise 100X145 tam otomatik laminasyon makinamızda F/E/B/C dalga çeşitleri ile tek veya çift dopel ondüle malzeme laminasyon yapılır.

Kesim

Tam otomatik Bobst Kesim makinemizde 90X126 cm E dalga veya B dalga sıvamalı ve karton ürünleri,100X140 cm Pedal Kesim Makinemiz de Dopel mukavvaya sıvamalı ürünlerin kesimleri yapılmakadır.

Pencere Takma

Kutu üzerine, tam otomatik makinede yüksek süratle, PVC, PET, OPP gibi şeffaf malzemeler istenilen boyutlarda yapıştırılır. Ayrıca pick&place sistemimiz ile özel kesimli ve sınırsız pilyajlı malzemelerde aplike edilebilmektedir.

Yapıştırma

Son proses olan yapıştırma deparmanımızda son model, elektronik tutkal püskürtme tertibatlı, 140 cm ve 110 cmyapıştırma makinelerimizde ile kutunun 3-4 nokta, dip ve yan yapıştırma işlemi yapılır.

Sevkiyat

Ürünler son kalite kontrolden geçtikten sonra, güvenli ve hızlı bir şekilde de sevkiyat işlemi gerçekleşir.

© 2012 Packsan